Aysat Industrial Oils And Chemicals
                

Ara


SIGNAL Ürünleri


POLITEMP

1-2

Polyürea/Min.

-20 +180°C

460

Polytemp gresleri yüksek sıcaklıklarda , uzun ömürlü performans gösteren ,mineral baz yağlı polyürea gresleridir. Geniş bir servis sıcaklık aralığına sahiptir ve rulmanlı yataklarda 180 °C ye kadar kullanılabilir.

G/SIL 81

1-2

İnor.Min./Sent.

-20 +150°C

460

Demir-çelik endüstrisinde yüksek sıcaklıkta sürekli döküm için soğutma tavalarında, fırınlarda kağıt sanayi inde kuruma bölgesindeki yataklarda kullanılmak üzere geliştirilmiştir. Düşük devir ve ağır yük altındaki her türlü yüksek sıcaklığa maruz her türlü yataklarda  kullanılır.

MOLYSINT

1-2

İnor.Min./Sent.

-20 +150°C

460

G SIL gibidir. İlaveten MoS2 içerir, ana ve merkezi yağlama sistemlerinde kullanılır.

CALPLEX

2

Ca. Kom Min.

-15 +160°C

460

Yüksek sıcaklık, ağır yük, sulu yada korozif ortamlarda düşük ve orta hızlarda kullanılabilir. Suya karşı direnci mükemmeldir. Yüksek oranda pas ve aşınma mukavemeti ile hadde yataklarında, kağıt  endüstrisi (ıslak ve kuru alanlar), çimento fabrikalarında kullanılır.

SUPERSINTGREASE HT

2

Mix.Kom.Sent.PAO.

-30
+180°C

220-460

Özel kompleks sabun bazlı sentetik grestir. Yüksek mekanik dayanımlı, mükemmel antioksidan özellikli, uzun ömürlü yağlayıcıdır. Yüksek ve düşük ısılarda, orta ve düşük devirlerde, demir çelik endüstrisinde, kağıt

SUPERSINTGREASE LT

2

Mix.Kom.Sent.PAO.

-50
+180°C

32/46

Bir önceki gibi özel sentetik grestir. Ancak çok düşük viskoziteli baz yağlar ile formüle edilmiştir. Çok düşük ısılar yada çok yüksek hızlar için uygundur. Mükemmel uzun ömürlü yağlayıcı olarak her türlü otomotiv aksamda plastiklerle uyumlu olarak kullanılır. Ayrıca takım tezgahlarında yüksek devirli yataklar için mükemmeldir.

CEP 36 EXTRA

Com-pound

Mix.Sent.PAG

–30
+700°C

460

Özel grafitli sentetik bir bileşim olup, yüksek ısılarda kalıntı bırakmaz. Yüksek ısıda kızak ve yatakların düşük devirde yağlanması için uygundur. Seramik, demir-çelik endüstrisinde özellikle kullanılır. Yüksek sıcaklık montaj pastası olarak da kullanımı vardır.

SUPERFLOUR 2000

2/3

PTFE

-20
+250°C

> 320

Plastik ve elastomer ürünlerle tamamen uyumlu kimyasal olarak inert oksijen , hidrokarbon ve asitlere karşı mükemmel dirençli 250 °C’ye kadar kullanılabilen çok amaçlı bir grestir.

ALGREASE EXTRA

3

İnor. Beyaz pharm.

-20
+150°C

100

Gıda endüstrisi için çok maksatlı bir grestir. Yüksek sıcaklık ve nemli ortamlara uygundur. FDA spesifikasyonlarını karşılar.

SILTEMP

3

İnor. Silikon

-35
+200°C

220

Özellikle plastik ve kauçuk komponentler kullanıldığında birbiri üzerinde kayan parçaların yağlanması için son derece uygundur. İçme suyu veya gıda endüstrisinde kullanılan plastik valfların gresajında FDA spesifikasyonlarına uygun olarak kullanılır.

MOLYPAST V

1

Min

400°C'e kadar

 

MoS2 içeren montaj pastasıdır Antiseize lubricating paste.

CUPRUM

Com-pound

Mix. Min.

1.100°C’ye kadar

 

Bakır ihtiva eden montaj pastasıdır. Aşınma önleyici ve koruyucudur. Çok yüksek sıcaklıklarda kullanılabilir

CHAIN OIL WHITE AR

100’den

680’e

Polialkilen - glikol

-25°C’den
+250°C’ye

 

Çok yüksek sıcaklık altında çalışan zincirlerin yağlanması için sentetik yağdır. Mükemmel oksidasyon dayanımı, çok az birikinti bırakan, az dumanlı, buharlaşma kaybı çok düşük, ısıya maruz kaldığı zaman viskozitesi stabil olan çok özel bir üründür.

CEP 380-320

0-1

Karışık Miner./Sent.

-20
+150°C

> 1.000

Açık dişliler için özel bir grafitli gres olup çimento fabrikalarında, şeker fabrikalarında, demir ve çelik endüstrisinde, katı atık işleme tesisleri, seramik haddelerinde kullanılır. Ayrıca diğer kaymalı kaplinlerde örneğin preslerin taşıyıcılarında, döner ısıtma fırınları tekerlek dişlilerinde (Mannesman borularının üretiminde), çok güçlü zincirli konveyörlerde ve mandrel mekanizmalarında, dişli tekerlek veya döner platformlarda (vinçler), Buhar jeneratörleri (güç santralleri), ağır atmosfer koşullarında çalışan çelik halatlar (limanlar) kaymalık blok ve raylar. (gezer vinçler)Satış Bilgi Hattı | +90 262 643 76 38-39 pbx
© 2012 Aysat Industrial Oils And Chemicals
Ana Sayfa | Hakkımızda | Ürünler | Kariyer | İletişim |
Site Haritası | Gizlilik Politikası | info@aysat.com.tr   
RSS