Aysat Industrial Oils And Chemicals
                

Ara


Metal İşleme Kesme ve Soğutma Sıvıları "Su ile karışabilen kesme yağları"


MİNERAL VE YARI SENTETİK SOĞUTMA VE KESME SIVILARI

 

APEXSOL CT- MİNERAL BOR YAĞISu ile son derece stabil süt emülsiyon meydana getiren delmetornalama ve testere ile soğuk kesme işlemlerinde kullanılanpasa ve bakteri oluşumuna karşı kuvvetlendirilmiş mineral soğutma sıvısıdır (Mineral Bor Yağı)

APEXSOL CT 865 üniversal metal işleme operasyonları için geliştirilmişyüksek performanslısentetik bir üründür.APEXSOLCT 865hem merkezi sistemler hemde müstakil depolu tezgahlar için uygundurAPEXSOL CT 865 sert sular ile uyumludurstabil karışımlar oluştururMikroorganizmalara karşı yüksek dirence sahiptir, biostabildir.Nitrit, fenol ve klorlu bileşim içermezİçerisinde bulunan özel lubrikantlar sayesinde uzun takım ömrü sağlar.Nitrit, fenol ve klorlu bileşim içermezGüncel REACH standartlarına göre formüle edilmiştir.

APEXSOL CT 870 üniversal metal işleme operasyonları için geliştirilmişyüksek performanslıyarı sentetik bir metal işleme sıvısıdır.APEXSOL CT 870hem merkezi sistemler hemde müstakil depolu tezgahlar için uygundur.APEXSOLCT 870 sert sular ile uyumludurstabil karışımlar oluştururMikroorganizmalara karşı yüksek dirence sahiptir,biostabildir.Nitrit, fenol ve klorlu bileşim içermezİçerisinde bulunan özel lubrikantlar sayesinde uzun takım ömrü sağlar.Güncel REACH standartlarına göre formüle edilmiştir.

APEXSOL CT 830 orta ve ağır zorluktaki metal işleme operasyonları için geliştirilmişyüksek performanslı, EP katkıları ve sentetik yağlayıcılar içeren bir metal işleme sıvısıdır.APEXSOL CT 830hem merkezi sistemler hemde müstakil depolu tezgahlar için uygundur.APEXSOLCT 830sert sular ile uyumludurstabil karışımlar oluştururMikroorganizmalara karşı yüksek dirence sahiptirbiostabildirÖzel formülsayonu sayesinde alüminyum ve alaşımlarının ve bazı sarı metallerin işlenmesinde yüksek performans sağlar.Nitrit, fenol ve klorlu bileşim içermezİçerisinde bulunan özel lubrikantlar sayesinde uzun takım ömrü sağlar.Güncel REACH standartlarına göre formüle edilmiştir.

APEXSOL CT840 ağır zorluktaki metal işleme operasyonları için geliştirilmişyüksek performanslısentetik yağlayıcılar içeren bir metal işleme sıvısıdır.APEXSOL CT 840 hem merkezi sistemler hemde müstakil depolu tezgahlar için uygundur.APEXSOL CT 840sert sular ile uyumludurstabil karışımlar oluştururMikroorganizmalara karşı yüksek dirence sahiptirbiostabildirÖzel formülsayonu sayesinde alüminyum ve alaşımlarının ve bazı sarı metallerin işlenmesinde yüksek performans sağlar.Nitrit, fenol ve klorlu bileşim içermezİçerisinde bulunan özel lubrikantlar sayesinde uzun takım ömrü sağlar.Güncel REACH standartlarına göre formüle edilmiştir.

TAM SENTETİK TAŞLAMA SIVILARI

 

APEXSOL CT 81Gmineral yağ içermeyenyüksek performnaslı tam sentetik bir taşlama sıvısıdırÖzel formülasyonu sayesinde makinayı ve parçaları pasa karşı korurAPEXSOL CT 81G hem merkezi sistemler hemde müstakil depolu tezgahlar için uygundur.APEXSOL CT 81Gsert sular ile uyumludurstabil karışımlar oluştururMikroorganizmalara karşı yüksek dirence sahiptir.Güncel REACH standartlarına göre formüle edilmiştir.

C)METAL İŞLEME SIVILARI BAKIM KİMYASALLARI VE FİLTRELERİ;

L.TECH SYSTEM CLEANER Merkezi sistemleritakım tezgahlarını ve sıvı hatlarını temizlemek için formüle edilmiş ağır hizmet tipi bir temizleyicidirTortukir, yağ ve sert su atıklarını sökerMikrobiyal kontaminasyonu temizler. Metal işleme sıvılarının ömrünü uzatır.

KULLANIM ŞEKLİ ve ORANIL.TECH SYSTEM CLEANER  işleme tezgahlarının veya merkezi sistemlerin tankları boşaltıldıktan sonra temizleme amacıyla kullanılabilir veya kullanılmakta olan kesme sıvısına doğrudan ilave edilerek sistemin imalat devam ederken temizlenmesi şeklinde kullanılabilirUygulamalar aşağıdaki şekilde olabilir.

a).İmalata ara vermek şartıyla kesme sıvısı deposu boşalttıldıktan sonra %2 – 3 oranında L.TECH SYSTEMCLEANER   ’lı bir karışım ile depo tekrar doldurulur.Karışım1 ila 4 saat kadar sirküle edilirBu süre sonunda depo komple boşaltılır ve tavsiye edilen karışım oranı ile yeni sıvı depoya doldurulur.

b).İmalat devam ederken temizleme yapılması tercih edildiği takdirde mevcut kesme sıvısına %1-1.5 oranında L.TECH SYSTEM CLEANER katılır ve 8 ila 12 saat bu şekilde karışımı sirküle edilir. Bu süre sonunda depo komple boşaltılır ve tavsiye edilen karışım oranı ile yeni sıvı depoya doldurulur.

L.TECH ANTIDEFOAMER: Türbülans (köpükgiderici köpük kesici..Uygulama Oranı 1/10. 000 olacaktır.

L.TECH DEP PH MOD E :Su Sertlik Arttırıcı Katık,Her 1/1.000 oranında ilave yaklaşık 10 Alman sertliği artış verir

L.TECH LUBBACMetal soğutma emülsiyonlarının dezenfekte edilmesinde kullanılan, bakteri oluşması, çoğalması, mantar ve maya gibi istenilmeyen oluşumları engelleyen bir bakterisit paketidir.

DELTAFİL FİLTRE KAĞITLARI :Cnc ve Taşlama tezgahları için Kesme , Soğutma sıvılarına uygun, talaş tutucu Merkezi Sistemlerde kullanılabilir değişik boy , ebat ve gr/m² olarak Rulo Hidrostatik filtre kağıtları. (Deltafil Filtre Kataloğumuzu ayrıca isteyiniz)

ELEKTRO EROZYON YAĞI

 

EDM ;Elektro erozyon işlemlerinde dielektrik sıvısı olarak kullanılan, kokusuz, berrak, çok ince bir yağdır.Satış Bilgi Hattı | +90 262 643 76 38-39 pbx
© 2012 Aysat Industrial Oils And Chemicals
Ana Sayfa | Hakkımızda | Ürünler | Kariyer | İletişim |
Site Haritası | Gizlilik Politikası | info@aysat.com.tr   
RSS