Aysat Industrial Oils And Chemicals
                

Ara


Isıl İşlem Yağları


Bu ürün grupları için www.lubratech.com.tr adresini ziyaret ediniz.

LUBRAQUENCH 1000 SERİSİ; Yığım halinde parçaların  su verme işlemi  için hızlandırılmış özel formüle edilmiş ısıl işlem  yağı. Sahip ololduğu kısa buhar filmi sayesinde  sepet içindeki tüm parçaların homojen bir biçimde soğumasını sağlar. Mükemmel bir buharlaşma ve oksidasyon direncine sahiptir . Açık banyolarda-kontinü fırınlarda  kullanıldığında dahi  alev ve duman oluşumu düşüktür.

LUBRAQUENCH 1600 SERİSİ ; Çok yüksek soğutma hızı. Özellikle alaşımsız ve alaşımlı tav ve sementasyon çeliklerine su vermek için uygun. Büyük çaplı parçalara uygun en yüksek mekanik özellikleri elde etmek için tasarlanmış açık ve koyu  renkli baz yağlarından imal edilmektedir.

LUBRAQUENCH 2200 SERİSİ; Hızlandırılmış su verme yağı. Tüm parçaların homojen soğumasını sağlar. Buharlaşma ve oksidasyon direnci çok yüksektir. Buhar filminin hızlı dağılımı. Açık banyolarda kullanıldığında alev ve duman oluşumu düşüktür.

LUBRAQUENCH 2700 SERİSİ; Yığım halinde bile tüm parçaların homojen soğumasını sağlar  Mükemmel bir buharlaşma ve oksidasyon direncine sahiptir. Buhar filminin hızlı dağılımı. Özellikle açık banyolar için formüle edilmiştir. Alev alma riski çok düşüktür ve duman yapmaz.

LUBRAQUENCH 4500 VE 5500 SERİSİ; Ara martemperleme yagıdır. Çok yüksek oksidasyon direncine sahiptir Tüm parçaların homojen bir biçimde ve deformasyona sebep olmadan soğumasını sağlar. Mükemmel bir buharlaşma dengeliliğine sahiptir.

LUBRAMART 7000 VE 8000 SERİSİ ; Yüksek sertleştirme verimliliği ve çok düşük deformasyon riski yanında yüksek sıcaklıklara rağmen çok uzun servis  ömrü sağlayan  geniş bir uygulama alanı olan  mükemmel yaşlanma dengeliliğine sahip, yüksek performanslı martemperleme yağları serisidir. Büyük çaplı ve ince cidarlı  deformasyona  hassas parçaların su verme işlemine uygundur.Satış Bilgi Hattı | +90 262 643 76 38-39 pbx
© 2012 Aysat Industrial Oils And Chemicals
Ana Sayfa | Hakkımızda | Ürünler | Kariyer | İletişim |
Site Haritası | Gizlilik Politikası | info@aysat.com.tr   
RSS