Aysat Industrial Oils And Chemicals
                

Ara


Hidrolik Yağları


MİNERAL HİDROLİK SİSTEM YAĞLARI

Standart Hidrolik Sistem Yağları, 32, 37, 46, 68, 100; Endüstriyel hidrolik güç iletim sistemlerinin bütün uygulamaları için üstün katkı paketleriyle, geçerli tüm performans seviyelerine cevap verecek şekilde imal edilmiş yüksek performanslı hidrolik yağlarıdır.

Hidrolik Sistem Yağları “C Serisi” 5, 10, 22, 100, 220, 320, 460 ; İnce grup yağlar daha çok yüksek devirli tezgah ve hidro-pnömatik devre yağlayıcısı olarak görev yaparlar. Kalın grup ise muhtelif dişli kutularında kullanılırlar. Bronz ve gümüş yataklarda çinko ihtiva etmediği için aşınma yapmaz.

Yüksek Viskosite İndeksli Hidrolik Sistem Yağları(Yüksek Sıcaklıklarda Çalışan)15, 22, 32, 46, 68, 100; Bu grup hidrolik yağlar mevcut standart katkı maddelerine ek olarak içerdikleri indeks arttırıcı katıklar sayesinde çok geniş sıcaklık aralıklarında, viskozitelerini fazla değiştirmeden, mükemmel bir şekilde servis verirler. Ağır preslerin, ağır inşaat makinelerinin vazgeçilmez yağlarıdır.

Çinkosuz Hidrolik Sistem Yağları 32, 37, 46, 68, 100; Aşınma ve oksidasyona karşı direnci son derece yüksek, çinko ihtiva etmeyen bakır, bronz ve gümüş malzeme ile uyumlu, yüksek viskozite indeksli, birinci kalite bir hidrolik grubudur.

SU BAZLI ATEŞE DAYANIKLI HİDROLİK SİSTEM YAĞLARI (SU-GLIKOL)

Yanmaz(su-glikol) Hidrolik Sistem Yağları, Su glikol bazlı ateşe dayanıklı HFC sınıfı hidrolik yağlarıdır. Üstün oksidasyon stabilitesinin yanında uzun kullanım süresi sağlar.

ESTER BAZLI ATEŞE DAYANIKLI HİDROLİK SİSTEM YAĞLARI

Ester bazlı- Isıya Dayanıklı Hidrolik Sistem Yağları ; Sentetik ester bazlı HFDU sınıfı ateşe dayanıklı hidrolik yağlarıdır. Sülfür, klor, fosfor gibi sakıncalı elementler ithiva etmez, dekompoze olduğunda çevreye zarar vermez.Satış Bilgi Hattı | +90 262 643 76 38-39 pbx
© 2012 Aysat Industrial Oils And Chemicals
Ana Sayfa | Hakkımızda | Ürünler | Kariyer | İletişim |
Site Haritası | Gizlilik Politikası | info@aysat.com.tr   
RSS